Õige sea pusa

49.00 

Mõnus ja seest fliisiselt pehme pusa hoiab soojas kõik suured sead.
Õige sea pusa murrab jääd ja alustab vestlusi igas seltskonnas, sest õige siga …on kindlasti sabaga!

Pusa tekst on trükitud Eestis kasutades kangaprintimise uusimat ja innovatiivseimat tehnoloogiat – otsetrükki.
Trükivärvid on valmistatud vee baasil, jättes keskkonnale väiksema jalajälje. Samas on otsetrükk kangale ka kulumis- ja pesukindel. Trükivärvid on ÖKO-TEX sertifikaadiga.

Miks on õige siga sabaga?

Saba olemasolu on seakasvatuses loomade heaolu indikaatoriks.
Iga päev lõigatakse Eestis keskmiselt 1600 vastsündinud põrsa saba tuimestust kasutamata ära. Sabu lõigatakse, et sead halbadest elutingimustest tekkinud stressist teiste sabu ei näriks. Rutiinne sabade lõikamine närimist ennetava meetmena on seadusega keelatud, kuid seda tehakse ikkagi.

Lahenduseks on sigadele liikumisruumi ja tegevuse andmine. Kui loomad tunnevad ennast hästi, siis nad ei hammusta teiste sabu ja neid pole vaja ära lõigata.

Põrsaste sabade lõikamine on julm praktika, mille järel sead tööstusfarmi ruumikitsikusse surutakse ega tagata neile vajalikke elutingimusi. Nende kannatused jäävad meie eest varjatuks. Üheskoos saame sellele julmusele lõpu teha.

Ostes õige sea pusa, aitad parandada Eesti sigade elutingimusi.

Lisainfo

Mudel

unisex

Värv

hall

Suurus

M, L

Materjal

75% puuvill, 21% polüester, 4% viskoos

Hooldamine

Pese oma pusa pesumasinas 30°C vee ja õrna tsükkliga. Pese pusa pahempidi, kuivatit kasuta minimaalselt. Ära kasuta pleegitavaid ega liiga tugevaid puhastusvahendeid.

Tarne

Tarneaeg on 4-7 tööpäeva, Omniva pakiautomaat 2.95€, alates 50€ ostust TASUTA